Profil

Veronika Jurčáková

koordinátorka ekocentra, lektorka EVVO

Vždycky jsem byla dost zvědavá a dost upovídaná. Ctím heslo "Kdo se moc ptá, moc se doví". Má zvědavost je mou cestou životem. Na této cestě jsem již prošla mnohé. Například vysokou školu (Ekologická a evoluční biologie - obor zoologie a učitelství biologie), pár vzdělávacích zahraničních pobytů (Erasmus+ ve Švédsku, program Nordic ecology, Irsko) a několik vzdělávacích středisek jako lektorka a vše, co bylo potřeba. Ráda nasávám informace a dovednosti, o které se dále velmi sdílně dělím. Vnímám svět jako místo, kde je třeba občas pomoci lidem vědět a vidět, aby se věci odvíjeli k lepšímu.
Ráda cestuji, ale ještě raději se vracím domů k nám na Valašsko. Ráda sdílím s lidmi a dětmi jejich zkušenosti a zážitky. Zbožňuji pobyt venku za jakéhokoli počasí. Pro radost tančím swing a jiné tance a třeba taky běhám orienťák, maluji, vařím, tvořím, zpívám, neustále se něco učím.
Nyní je mi ctí být maminkou dvou mini dětí. Děti mě posouvají neustále dál. Dál jako člověka i jako lektora i jako neutuchajícího zvědavce na mé cestě životem.
Buďme stále zvědaví.