Ego pedagoga a etika

28. 3. 2020, 9–17 hod.

Zlín-Jaroslavice (Anenská 119)

Rádi bychom zejména pedagogy a průvodce pozvali na celodenní seminář „Ego pedagoga a etika“:

Má-li průvodce vytvářet zdravý vztah s dětmi a rodiči, měl by mít dobrý vztah sám se sebou a rozumět svému nitru, měl by vědět, kdy jeho vnitřní pozice není v souladu s vnějšími projevy chování a jednání a která témata mu vnitřní soulad narušují. Často cítíme, že tlakem okolí se vzdalujeme od vlastní identity a přestáváme být autentičtí. Důležité je vést dialog se svým vnitřním dítětem, získání náhledu na vlastní problematická témata a hledání vnitřních zdrojů pro práci s nimi. Seminář bude malou ochutnávkou a pootevřením dveří k sebepoznání.

Seminář určen pro průvodce a pedagogy.

O lektorovi

Mgr. Alena Laláková – pedagožka, poradenská speciální pedagožka, rodinná terapeutka, mentorka a supervizorka ve vzdělávání. Zakladatelka a ředitelka organizace Jeden strom, z.ú., která provozuje lesní mateřskou školu, komunitní školu a poradenské centrum. Zaměřuje se na práci s rodinami s výchovnými problémy či závislostním jednáním, s dětmi s poruchami autistického spektra, poruchami vývoje řeči a chování.

Alena Laláková je žena s dlouholetými profesními zkušenostmi, profesionálním a přirozeným pohledem na dítě, přímočarým vyjadřováním 🙂 a s obrovskou láskou k dětem.

Přihlášky

Přihlašovat se můžete na mail: info@napasece.net.

Cena: 550 Kč